Finał projektu edukacyjnego „Artystyczny Wehikuł Czasu: przyrodniczo-ekologiczne zagadnienia w sztuce” – leśnozakątkowa scena plenerowa zamieniła się w galerię sztuki tętniącą życiem, kolorem i radością. Dzieci zaprezentowały układy choreograficzne inspirowane malarstwem Chełmońskiego, Klimta, Kahlo i Picassa, a następnie wspólnie z rodzicami odwiedziły swojską chatę, austriacki salon, meksykańską restaurację i włoską kawiarnię.

„Każde dziecko jest artystą. Wyzwaniem jest pozostać artystą, kiedy się dorośnie.” – nasi fantastyczni Rodzice dowiedli dziś, że drzemie w nich artystyczna moc! Dziękujemy za olbrzymie zaangażowanie w przygotowania!

Dziękujemy za obecność zaproszonych gości, absolwentów, dzieci adaptacyjnych i wszystkich, którzy odwiedzili nasz piękny ogród przepełniony Sztuką.