„Czyściochowe przedszkole”

W maju grupa „Groszki” została poinformowana o możliwości wzięcia przez dzieci udziału w konkursie organizowanym przez firmę Rossmann. „Czyściochowe Przedszkole”, bo o nim mowa, to program edukacyjny kierowany do przedszkoli w całej Polsce. Swą tematyką nawiązuje do doskonalenia dobrych nawyków higienicznych, które kształtujemy w dzieciach od najmłodszych lat.

Prosiłyśmy rodziców, by chętne dzieci wykonały prace plastyczne oparte na kilku zagadnieniach: czystość rąk, higiena nosa, kąpiel, korzystanie z toalety, mycie zębów, ochrona skóry.

Za sprawą prac wykonanych przez chętne dzieci z grupy „Groszki” – Natalię Z., Karola, Kacpra N., Natalię K. oraz Kaję po pozytywnej weryfikacji prac przez Komisję Konkursową, nasze Przedszkole zostało zakwalifikowane do ostatniego etapu konkursu.

Bardzo prosimy wszystkich Rodziców o wsparcie naszych uzdolnionych przedszkolaków i codzienne głosowanie na ich piękne prace. Wygraną konkursu jest bon podarunkowy o wartości 500 zł, który zostałby przeznaczony za potrzeby dzieci.

Głosujemy pod linkiem
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
https://www.rossmann.pl/czysciochowo/publiczne-przedszkole-nr-2-lesny-zakatek,8787
⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆

„Laureaci będą wyłaniani przez Głosujących, w drodze oddawania głosów za pośrednictwem strony internetowej rossmann.pl. W dniu rozpoczęcia głosowania nazwa Przedszkola oraz pełen adres korespondencyjny zostają opublikowane na stronie internetowej rossmann.pl, pod adresem www.rossmann.pl/czysciochowo. Wraz z w/w danymi Przedszkola, na stronie www.rossmann.pl/czysciochowo zostają opublikowane Prace Konkursowe Przedszkoli, które biorą udział w Konkursie. Głosujący może oddać 1 głos, raz dziennie – tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 danego dnia. 3. W celu oddania głosu na Przedszkole, Głosujący powinien być zalogowany na stronie rossmann.pl.

Na podstawie wyników głosowania wyłonionych zostanie 100 zwycięskich Przedszkoli, które w danej odsłonie Konkursu uzyskały najwyższą liczbę punktów – głosowanie trwa w okresie od 1 czerwca do 30 czerwca 2020r.;” – stanowi fragment regulaminu konkursu.