Rekrutacja do przedszkola 2020/2021

Szanowni Państwo

Informujemy, że pomimo stanu epidemii w kraju, rekrutacja do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się w Mieście Ząbki we wskazanym wcześniej terminie tj. od 30 marca do 10 kwietnia 2020 r.

W dniu 30 marca 2020 roku o godz. 13.00 pod adresem:

zabki.formico.pl

zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka (logując się numerem PESEL dziecka) i dokonać rejestracji wniosku o przyjęcie do przedszkola.

Przypominamy, że jutro (tj.10.04) o godzinie 16:00 mija czas na składanie wniosków w systemie i dostarczanie dokumentów do placówki pierwszego wyboru.

Niezłożenie kompletu dokumentów skutkuje niepotwierdzeniem podania, co jest równoznaczne z rezygnacją z rekrutacji.

Nie istnieje możliwość dosyłania dokumentów po tym terminie.

Drodzy Rodzice! Dbajcie o swoje dane osobowe podczas wysyłania e-maili z dokumentami rekrutacyjnymi!