„Szlachetne zdrowie”

Piąta edycja Konkursu Recytatorskiego, w tym roku pod tytułem „Szlachetne Zdrowie” – na naszej przedszkolnej scenie zaprezentowały się prawdziwe talenty! Dzieci przedstawiły własne interpretacje wierszy znanych i lubianych, ale również autorstwa własnego. Każdy uczestnik otrzymał wspaniały upominek – miniogródek ze zdrowymi smakołykami do wyhodowania.

Szczególnie gratulujemy laureatom wyróżnień i pierwszych miejsc. Będą oni mieli okazję zjeść smakowite bukiety owocowe, przygotować zdrowe koktaile w blenderach, uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych na szarfach w Studio Fitness Ząbki oraz odbyć podróż do krainy zdrowej i pysznej kuchni na warsztatach dla dziecka wraz z rodzicem
w Studio Kulinarne Małe Przyjemności.

Dziękujemy jury, w którym zasiedli: pani Beata – logopeda, pani Ania – emerytowana nauczycielka naszego przedszkola i poetka oraz pan Tomasz – instruktor zajęć teatralnych z elementami bajkoterapii, poeta i kompozytor piosenek dla dzieci. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich uczestników, którzy nauczyli się tekstów literackich, pokonali stres
i pokazali swój talent teatralny!